Hybrydowe paznokcie są trwalsze?

Jak wyglądać pięknie mimo upływającego wieku?
Rozmówki o urodzie, modzie, ubraniach, ale i o dbaniu o naszą kondycję
Regulamin forum
Uwaga: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Sprawdź cały regulamin.
Hela64

Post autor: Hela64 »

Czy te hybrydowe lakiery do paznokci są trwalsze od pozostałych?
Zastanawiam się czy warto sobie zafundować coś takiego i czy to lepsze od żelowego manicuru.
arinka

Re: Hybrydowe paznokcie są trwalsze?

Post autor: arinka »

to trwała metoda ale trzeba mieć na uwadze, ze też może nieco osłabiać płytkę. Ja raz na jakiś czas robię sobie przerwę i wtedy funduje pazurkom kurację odżywką SOS z Eveline :) jest niezawodna, skuteczna a do tego kosztuje niewiele. i ważne jest to, ze może być stosowana nawet na mocno zniszczone paznokcie.
lost55

Post autor: lost55 »

Kiedyś uważałam, że hybryda to najlepsze co mogę zrobić dla swoich paznokci. Teraz wiem, że o wiele lepiej regularnie stosować odżywki do paznokci. W moim przypadku super sprawdziła się odżywka Eveline SOS. Polecam
Obrazek
domiko

Post autor: domiko »

Ja tam stawiam na tytan i jestem mega zadowolona!
Molly

Post autor: Molly »

Pewnie, że tak. I w gruncie rzeczy mniej niszczą paznokcie. Oczywiście taki manicure musi być odpowiednio wykonany, przy użyciu odpowiednich preparatów. Także warto wcześniej poczytać na ten temat. ciekawy artykuł na ten temat. Poczytaj, a przekonasz się, że hybryda to taki must have teraz.

Link usunięty. Uwaga: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Sprawdź cały regulamin.
Margo

Post autor: Margo »

Ja też jestem fanką hybryd. Dobrze zrobione nie niszczą paznokci, a wręcz przeciwnie. Taki manicure hybrydowy musi bazować na dobrych produktach. Polska marka Eveline ma takie. Tutaj https://www.manada.pl/eveline-hybrid-pr ... n-waznosci na przykład baza do takich hybryd. Do tego lakier i top. 2-3 tygodnie się utrzyma całość.
pinia

Post autor: pinia »

O paznokcie trzeba dbać w odpowiedni sposób. Zazwyczaj największy problem pojawia się, gdy paznokieć pęknie. Oczywiście można taki paznokieć naprawić - trzeba jednak wiedzieć, w jaki sposób zrobić to umiejętnie. Tutaj poczytacie więcej na ten temat: https://sprawdzjak.pl/jak-naprawic-pekniety-paznokiec/ .
ODPOWIEDZ