szkolenia i rozwój

Nie stoimy w miejscu: rozmowy o nauce, szkoleniach, podnoszeniu własnych umiejętności i kompetencji. Ty także rozmowy o szkole wnuków, dzieci itd:)
Regulamin forum
Uwaga: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Sprawdź cały regulamin.
czadowa

szkolenia i rozwój

Post autor: czadowa »

Jak wy zapatrujecie sie na nowe szkolenia i ciągły rozwój? Wydaje mi się, ze warto inwestować w siebie i chodzić na różnego rodzaju szkolenia
rukalo

Re: szkolenia i rozwój

Post autor: rukalo »

Ja jestem jak najbardziej za. Sam od jakiegos czasu szukam ciekawych i wartościowych szkoleń, które mogłyby podnieść moje kwalifikacje. Niedawno znalazłem tutaj
kurs podatkowy online i wydaje mi się, że może to być dobre rozwiązanie. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Warto sie na takie szkolenie zapisać?
DawidOs

Post autor: DawidOs »

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim również profesjonalnej pomocy w zakresie rozliczenia podatków od pracy za granicą to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście się również skontaktowali z biurem rachunkowym Borsuk Podatki które się w tym zakresie specjalizuje. Dlatego zajrzyj bezpośrednio na https://borsukpodatki.pl/kindergeld/ gdzie dowiecie sie więcej m.in w tematyce KinderGeld i jak w aktualnym roku wygląda zasiłek na dziecko w Niemczech. Pozdrawiam!
Violuśka

Post autor: Violuśka »

Myślę ,że szkolenia dają właśnie bezpośrednie przełożenie na rozwój. Właśnie dlatego warto w nich uczestniczyć. Juz takie szkolenie jak sztuka autoprezentacji daje nam poczucie pewności i lepszego postrzegania przez osoby przed którymi występujemy i nie ważne jest nawet jak duże jest audytorium.
foxi

Post autor: foxi »

Informacja dla ludzi z branży elektrycznej, czy wiecie jak i gdzie zdobyć uprawnienia sep g1 , g2 i g3? To bardzo ważne certyfikaty pozwalające na rozwój w tej branży. Jeśli masz już ugruntowaną wiedzę w tych tematach, brakuje ci tylko uprawnień, które pomogą w odniesieniu sukcesu zawodowego.
Ulises

Post autor: Ulises »

Jestem jak najbardziej na TAK dla szkolenia się na emeryturze. Świat tak szybko pędzi, ze łatwo zostać w tyle i za chwilę nie móc wykonywać najpotrzebniejszych na co dzień czynności. Jak zamówić on line lekarza, jak sprawdzić wyniki badań, jak zrobić zakupy bez wychodzenia z domu... Gdyby nie zajęcia dotowane z UE na temat funkcjonowania w Internecie sama bym się tego nie nauczyła. Poza tym z dotacji, nasz osiedlowy klub zakupił bardzo wygodne krzesła na których mogę wysiedzieć nawet kulka godzin bez bólu kręgosłupa https://nonameoffice.pl/krzesla-i-fotel ... erencyjny/
kasiunia

Post autor: kasiunia »

Wydaje mi się ,że trening twórczego myślenia czy warsztaty o takiej tematyce przydadzą się każdemu. Nie ważne czy prowadzisz własny biznes czy pracujesz na etacie, twórcze i konstruktywne myślenie zawsze jest w cenie. Jeśli pokażesz w pracy ,że działasz kreatywnie działasz twój szef z pewnością to dostrzeże.
DawidOs

Post autor: DawidOs »

A jeśli chcielibyście zrobić prawko w Warszawie to na pewno warto tutaj mieć na uwadze ofertę ośrodka AutomobilKlubu Polskiego z Bemowa. A dokładniejsze informacje na ich temat będziecie mogli znaleźć na stronie internetowej https://www.automobilklubpolski.pl/szko ... wa-bemowo/ zarówno jeśli chodzi o cennik, wymogi, ale też dokładny zakres kursów jakie oferują. Warto postawić na specjalistów, którzy podzielą się wiedzą, podrzucą przydatne wskazówki i zapewniają odpowiednie przygotowanie aby na egzaminie się zbytnio nie stresować.
ODPOWIEDZ