Dom - wasze marzenia

Regulamin forum
Uwaga: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Sprawdź cały regulamin.
foxi

Re: Dom - wasze marzenia

Post autor: foxi »

Budując dom trzeba mieć na uwadze wiele ważnych spraw związanych z jej realizacją. Zaczynamy oczywiście jak to się mówi od spraw papierkowych oraz projektu, który powinien odzwierciedlać nasze oczekiwania względem naszego domu. Musimy też pochylić się nad instalacjami , jakie będą ułatwiać nam życie w tym domu i podnosić komfort mieszkania. Na przykład taka wentylacja regulowana z odzyskiem ciepła - to najnowsze rozwiązania w dziedzinie wentylacji ,z których warto skorzystać.
pinia

Post autor: pinia »

Myślę, że spodobać się Wam mogą takie nowe mieszkania lublin: https://galadom.pl/ . Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą. Jestem pewna, że także Wy znajdziecie nieruchomość dla siebie.
kasiunia

Post autor: kasiunia »

Tak sobie myślę ,że każdy nowo budowany dom jednorodzinny wyposażony jest w garaż. W garażach zas powinny znajdować się stoły warsztatowe z odpowiednim wyposażeniem. Z praktyki mojego męża wiem ,że najważniejszą sprawą przy takim stole warsztatowym jest aby był on wyposażony w imadło. Jak sie okazuje to niezwykle przydatne narzędzie majsterkowicza.
martyna

Post autor: martyna »

Podchodzę do zakupu domu bardzo racjonalnie, dlatego spodobało mi się osiedle skwer harmonia, ceny za m2 są tu w miarę niskie jak na Kraków a okolica dla mnie idealna bo jest blisko do plaży Bagry i masa terenów na rower wokół
pinia

Post autor: pinia »

Niezależnie od tego, czy chcemy kupić czy też wybudować dom, powinniśmy poznać jego stan techniczny na każdym etapie prac. W różnych przypadkach i sytuacjach warto poprosić o pomoc rzeczoznawcę budowlanego, na którego namiary znajdziecie tutaj: https://bieglyrzeczoznawca.pl/biegly-rz ... ca-wroclaw .
ODPOWIEDZ