Nietrzymanie moczu

Jak dbać o zdrowie własne i swoich bliskich? Choroby, problemy, rozwiązania, lekarze, luźne porady zdrowotne, polecenia specjalistów i wszystko inne.
Regulamin forum
Uwaga: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Sprawdź cały regulamin.
Vicka

Nietrzymanie moczu

Post autor: Vicka »

Możecie mi zdradzić, jak radzicie sobie z nietrzymaniem moczu? Jakieś zabiegi? powiedzcie, gdzie warto kupić jakieś wkładki chłonne? Z góry dziękuję za odpowiedź.
find

Re: Nietrzymanie moczu

Post autor: find »

Z tego co wiem, to w DOZie mają dobre ceny na takie produkty, a poza tym, jakiś czas temu można było u nich dostać darmowe próbki wkładek z Teny, zerknij sobie, bo może nadal ta promocja obowiązuje.
nika33

Post autor: nika33 »

w DOZ można też dostać darmowe próbki wkładek, są rozłożone na standach, fajna opcja żeby wypróbować co nam odpowiada
agatunia

Post autor: agatunia »

jak miałam problem z nietrzymaniem moczu to wlaśnie w DOZ kupowałam środki higieniczne, dobry wybór mają takich produktów
Vicka

Post autor: Vicka »

nika33 pisze: wt maja 16, 2023 10:42 am w DOZ można też dostać darmowe próbki wkładek, są rozłożone na standach, fajna opcja żeby wypróbować co nam odpowiada
Nadal można dostać w dozie te darmowe próbki wkładek chłonnych?
ODPOWIEDZ