Nasze hobby

Wesołe i smutne sytuacje, historie, wyzwania, problemy. Podziel się.
Regulamin forum
Uwaga: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Sprawdź cały regulamin.
kasiunia
Posty: 150
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:33 pm

Nasze hobby

Post autor: kasiunia »

Czym zajmujecie się w wolnym czasie? Ja i moja siostra dość często wybieramy się do kina albo lubimy przeczytać dobrą książkę .Nasi mężowie zaś wspólnie spędzają czas wędkując .Nasz brat zaś od wielu już lat zajmuje się myślistwem.Ostatnio jego sprzęt został uzupełniony o bardzo dobrą rzecz a mianowicie - to nasadka noktowizyjna PARD NV-007SP 850 NM LRF - https://modernhunt.pl/strona-glowna/201 ... 850nm.html .Sprzęt robi ogromne wrażenie bo i jego możliwości są nieprawdopodobne.
foxi
Posty: 116
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:50 pm

Re: Nasze hobby

Post autor: foxi »

Każdy robi to co lubi i ocenianie tego czym ktoś się zajmuje się w wolnym czasie jest moim zdaniem bez sensu. Niech każdy zajmie się sobą a będzie dobrze. Mój brat od wielu już lat pali własnoręcznie wykonane papierosy. To dość specyficzne zajęcie ale brat je lubi i trudno mi z nim w tym temacie dyskutować, co więcej kupiłam mu specjalne kulki smakowe do filtra - https://trafikanord.pl/pl/c/Kulki-smakowe-do-filtra/180 , z których bardzo był zadowolony. Zresztą akcesoriów do papierosów ma już całkiem sporo.
rukalo
Posty: 287
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:45 am

Re: Nasze hobby

Post autor: rukalo »

A może ktoś poszukuje jakiegoś nowego hobby dla siebie? Świetną propozycją jest mykologia. Szczególnie zainteresują się tym osoby, które lubią przyrodę i ekologię. Mykologia to nic innego, jak grzyboznawstwo. Możecie np. kupić dla siebie zestaw growkit do własnych obserwacji.
ODPOWIEDZ